| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 325 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
Домкрат гідравлічний підкатний VOREL, 2 т
Опис товару
Гідравлічний домкрат типу "жаба". Вантажопідйомність 2т. Діапазон підйому від 135мм до 325мм.
Комплектація
Автопідйомник, ручка.
- Корпус/тип: жаба
- Максимальна висота [мм]: 325
- Максимальна висота [мм]: 325
- Мінімальна висота [мм]: 135
- Місткість [кг]: 2
Застереження щодо використання:
Перед використанням підйомника уважно прочитайте інструкцію.
Не перевищуйте вантажопідйомність.
Підйомник повинен бути встановлений на міцній, рівній і стійкій поверхні.
Не виконуйте жодних робіт під піднятим і незакріпленим транспортним засобом.
Не регулюйте запобіжний клапан.
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши телефоном, зазначеним у контактах. Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточивши окремі деталі Вашого замовлення.В разі, коли ремонт Вашого автомобіля потребує заміни тієї запчастини, яка з певних причин відсутня на складі або в нашому Інтернет-магазине, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само робимо все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 2 640 ₴


