вверхвниз

Шліфмашина кутова, 860 Вт, діаметр кола 125 мм, 11000 об./хв INTERTOOL WT-0231
1 290 ₴
- В наявності
- Код: WT-0231
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - WT-0231
Шліфмашина кутова, 860 Вт, діаметр кола 125 мм, 11000 об./хв INTERTOOL WT-0231

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0231
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 2,600 кг |
| Об'єм | 0,006250 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴




