Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - ET-8400

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-8400
| Матеріал виготовлення | Сталь S2 |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість одиниць у наборі | 9 ед. |
| Тип | TORX у тримачі |
| Торкс | T20-T60 |
| Довжина шестигранника | 55 мм |
| Вага | 1,044 кг |
| Об'єм | 0,001997 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴


