
Рукавиця стокляра тканинна покрита рифленим латексом на долоні (жовта) INTERTOOL SP-0002
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: SP-0002
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Жовтий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - SP-0002
Рукавиця стокляра тканинна покрита рифленим латексом на долоні (жовта) INTERTOOL SP-0002
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SP-0002
| Довжина: | 25,5-26,5 см |
|---|---|
| Розмір | 10,5" |
| Покриття долоні | латекс |
| Матеріал | бавовна |
| Тип | для скільників |
| Вага | 0,100 кг |
| Об'єм | 0,000312 куб.м |
ОПИС
Рукавички INTERTOOL SP-0002 тканинні, покриті жовтим рифленим латексом на долоні, що забезпечує надійну фіксацію слизьких матеріалів. Еластична гумка надійно фіксує рукавичку на зап'ястку. Захищають шкіру рук від механічних пошкоджень під час виконання робіт, пов'язаних з обробленням і монтажем скляних і дзеркальних матеріалів. Не сковують рухи пальців.
Рукавички робочі та садові No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля потребує заміни того запчастин, яка з певних причин відсутня на складі або в нашому Інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само робимо все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастина.Доставка в будь-яку точку України.
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


