
Пензель флейцовий з натуральним ворсом 1" INTERTOOL KT-1325
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: KT-1325
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Код товару для замовлення по телефону!!! - KT-1325
Пензель флейцовий з натуральним ворсом 1" INTERTOOL KT-1325
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-1325
| Тип | плоска малярська |
|---|---|
| Розмір | 1” |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Матеріал щетини | натуральний ворс |
| Довжина ворсу | 38 мм |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Вага | 0,020 кг |
| Об'єм | 0,000049 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

