
Пристрій зарядний для акумуляторів 12/24 В, 0-10 А, 6-150 А·год, з мікропроцесором INTERTOOL AT-3031
2 000 ₴
- В наявності
- Код: AT-3031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Пристрій зарядний для акумуляторів 12/24 В, 0-10 А, 6-150 А·год, з мікропроцесором INTERTOOL AT-3031
ОПИС
Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3031 призначений для заряджання 12, 24 В олив'яно-кислотних акумуляторних батарей. Струм заряджання 10 А для 12 В і 5 А для 24 В дає змогу зарядити найпопулярніші акумулятори ємністю від 6 до 150 А·год.
Особливості
- Активне повітряне охолодження
- Можливість регулювання струму заряду.
- Заряджає олив'яно-кислотні акумулятори, ємністю від 6 до 150 А·год.
- Захист від перегрівання, перезаряджання, короткого замикання та неправильної полярності.
- Відсік для зберігання кабелю

Захист від перевантаження, короткого замикання та неправильного під'єднання (зворотна полярність), вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень і зламання.
Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми й амперметр, для зручного контролю струму заряджання. Пристрій функціонує повністю в автоматичному режимі та регулює силу струму самостійно, у міру заряджання акумулятора. За допомогою зручного регулятора на корпусі, ви також можете регулювати максимальну силу зарядного струму.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ AT-3031
| Тип | з мікропроцесором |
|---|---|
| Особливості | захист від КЗ; захист від неправильного під'єднання; захист від перегрівання |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Вихідна напруга постійного струму | 12; 24 В |
| Постійний вихідний струм | до 10 А |
| Ємність акумулятора | від 6 до 150 А·год |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,083 кг |
| Об'єм | 0,005279 куб.м |
- Ціна: 2 000 ₴


