Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - ET-0124
Головка шестигранна подовжена 1/2", 24 мм*78 мм, Хром-Ванадіум INTERTOOL ET-0124
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-0124
| Тип | головка шестигранна подовжена |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 78 мм |
| Розмір головки | 24 мм |
| Вага | 0,240 кг |
| Об'єм | 0,000288 куб.м |
ОПИС
Шестигранна головка INTERTOOL ET-0124 виготовлена з хромо-ванадієвої сталі, що надає їй високу міцність, пружність і зносостійкість.
Завдяки шестигранній формі досягається висока площа зіткнення із закручуваним елементом, що дає змогу застосовувати великий крутний момент і мінімізує ймовірність "словзикання" граней елемента кріплення.
Довжина головки — 78 мм, що дає змогу застосовувати її під час роботи з поглибленими деталями або кріпленням на витичних шпильках
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴


