
Пістолет піскоструминний 1 металевий 6 мм 4 керамічних форсунки 4,5., 5,0., 6,0., 7,0 мм INTERTOOL PT-0708
499 ₴
- В наявності
- Код: PT-0708
Пістолет піскоструминний зі шлангом, 1 металева 6 мм і 4 керамічні форсунки 4,5 мм, 5,0 мм, 6,0 мм, 7,0 мм INTERTOOL PT-0708


Призначення
Піскоструминний пістолет призначений для повітряного піскоструминного очищення деталей і різних поверхонь від забруднень, корозії, старої фарби та ін. Застосовується на СТО, в автомобільних майстернях, на будівельних майданчиках і в побуті. Також може використовуватися для матування скла, нанесення зображень.

Міцна конструкція
Піскоструминний пістолет має надійну та практичну конструкцію з хромованого металу зі шлангом для абразиву в комплекті. Варто згадати, що найкраще як абразив використовувати промитий кварцовий пісок або спеціальну абразивну суміш: електрокорунд, купершлак, дріб зі сталі або чавуну та ін.
У комплекті п'ять форсунок: метал — 6 мм, кераміка — 4,5, 5, 6, 7 мм, що дає змогу працювати піскоструєм триваліший час, оскільки форсунки є найбільш зношуваним елементом інструмента.

Зручність у роботі
Завдяки своїм компактним габаритам і полегшеній конструкції, пневмоінструментом комфортно працювати впродовж тривалого часу. Дизайн у формі пістолета з курком забезпечує зручність експлуатації. Для під'єднання до пневмосистема передбачений фітинг на відповідну частину швидкорознімного з'єднання шланга.

Експлуатація інструмента
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю 400 л/хв і більше. Шланг подавання повітря має мати діаметр 8-10 мм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0708
| Тип | пістолет піскоструминний |
|---|---|
| Гарантія | 12 мес. |
| Витрата повітря | 320-400 л/хв |
| Діаметр форсунки | 4,5, 5, 6, 7 мм |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Робочий тиск | 4-8 атм |
| Вага | 0,864 кг |
| Об'єм | 0,003479 куб.м |
- Ціна: 499 ₴

