вверхвниз
Топ

Домкрат пляшковий двоштоковий 2т 165-410 мм dbj-2H
1 280 ₴
- В наявності
- Код: dbj-2H
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 410 мм |
| Висота підхоплення | 165 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - dbj-2H
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля потребує заміни того запчастин, яка з певних причин відсутня на складі або в нашому Інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само робимо все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастина.Доставка в будь-яку точку України.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴




