
Апарат зварювальний, інверторний MMA-150A INTERTOOL DT-4002
2 800 ₴
- В наявності
- Код: DT-4002
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Код товару для замовлення по телефону!!! - DT-4002
Апарат зварювальний, інверторний MMA-150A INTERTOOL DT-4002
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-4002
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | до 6,2 кВА |
| Струм зварювання | 20-150 А |
| Габаритні розміри | 230х115х170 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4 мм |
| Вага | 4,200 кг |
| Об'єм | 0,013100 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴

