
Апарат зварювальний, інверторний MMA-160A, STORM INTERTOOL WT-4003
3 380 ₴
- В наявності
- Код: WT-4003
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Код товару для замовлення по телефону!!! - WT-4003
Апарат зварювальний, інверторний MMA-160A, STORM INTERTOOL WT-4003
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-4003
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | до 7 кВА |
| Струм зварювання | 20-160 А |
| Габаритні розміри | 334х145х260 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6-4 мм |
| Вага | 5,400 кг |
| Об'єм | 0,020200 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴

