
Апарат зварювальний, інверторний MMA-200A, STORM INTERTOOL WT-4005
5 180 ₴
- В наявності
- Код: WT-4005
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Код товару для замовлення по телефону!!! - WT-4005
Апарат зварювальний, інверторний MMA-200A, STORM INTERTOOL WT-4005
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-4005
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | до 9,3 кВА |
| Струм зварювання | 20-200 А |
| Габаритні розміри | 334х145х260 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 5 мм |
| Вага | 5,950 кг |
| Об'єм | 0,020200 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 180 ₴

