
Напівавтомат інверторний MIG/MMA-180A, STORM INTERTOOL WT-4011
11 000 ₴
- В наявності
- Код: WT-4011
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Код товару для замовлення по телефону!!! - WT-4011
Напівавтомат інверторний MIG/MMA-180A, STORM INTERTOOL WT-4011
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-4011
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | до 4,8 кВА |
| Струм зварювання | 20-180 А |
| Діаметр зварювального дроту | 0,6 - 1 мм |
| Швидкість подавання дроту | 1,5 - 9 м/хв |
| Габаритні розміри | 433х230х330 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 13,600 кг |
| Об'єм | 0,058000 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴

