
Бензопила ланцюгова 2.4 кВт., 52 см3, шина 45 см/18", крок 0,325", хв/макс. 3200/11000 об/хв INTERTOOL DT-2208
3 069 ₴
- В наявності
- Код: DT-2208
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - DT-2208
Бензопила ланцюгова 2.4 кВт., 52 см3, шина 45 см/18", крок 0,325", хв/макс. 3200/11000 об/хв INTERTOOL DT-2208
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2208
| Кількість ланок | 72 шт. |
|---|---|
| Крок ланцюга | 0,325 град |
| Товщина ланки | 1,5 мм |
| Тип двигуна | бензиновий, 2-тактний |
| Об'єм двигуна | 52 куб.см |
| Швидкість обертання | 3200 об./хв |
| Об'єм паливного бака | 550 мл |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
| Шина | 450 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Потужність | 2400 Вт |
| Вага | 6,750 кг |
| Об'єм | 0,019656 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 069 ₴

