вверхвниз

Лопата совкова, металева ручка, 224х317х1200 мм INTERTOOL FT-2012
528 ₴
- В наявності
- Код: FT-2012
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - FT-2012
Лопата совкова, металева ручка, 224х317х1200 мм INTERTOOL FT-2012
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-2012
| Особливості | суцільнометалева конструкція, антикорозійне покриття штика |
|---|---|
| Ширина лотка | 224 мм |
| Довжина лотка | 317 мм |
| Тип | совкова лопата |
| Довжина: | 1200 мм |
| Вага | 2,200 кг![]() |
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за допомогою зазначеного в контактах. Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴







