
Мультитул туристичний 5 в 1, Чохол INTERTOOL HT-0543
220 ₴
- В наявності
- Код: HT-0543
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |


Призначення
Складаний столовий набір містить найпопулярніші предмети для приготування та приймання їжі: ніж, виделка, ложка, відкривачка. Буде корисний під час походів, пікніків, риболовлі, туризму, у дорозі та в польових умовах. Мультитул туристичний об'єднує кілька інструментів в одному, що дає змогу скоротити кількість необхідних речей у поході або подорожі. Це заощаджує місце в сумці та зменшує її вагу.

Удобство
У похідних умовах у вас може бути обмежена кількість посуду, тому мультитул із ножем, виделкою та ложкою робить приготування і споживання їжі зручнішим. Вам не потрібно більше шукати кожен предмет окремо серед речей. Усі необхідні інструменти доступні в одному компактному пристрої. Кільце для підвішування дає змогу зачепити мультитул на шнурок і не загубити. Нейлоновий чохол у комплекті полегшить транспортування і зберігання.

Надійність
Робочі компоненти виготовлені з неіржавкої сталі 440A, мають гарну стійкість до корозії. Мають достатню міцність і твердість, добре тримають заточування і застосовні для повсякденного використання. Ніж заточений на виробництві та досить гострий, будьте обережні!
Основа з алюмінію робить мультитул легшим і довговічнішим, стійкішим до впливу іржі. Перфоровані бічні накладки сприяють кращому утриманню інструмента в руках.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0543
| Інструменти | ніж; ложка; вилка; відкривачка для пляшок; кільце для підвішування |
|---|---|
| Тип замка | Slip joint |
| Товщина ручки | 13 мм |
| Довжина леза ножа | 76 мм |
| Матеріал клинка | сталь 420А |
| Довжина в складеному вигляді | 100 мм |
| Загальна довжина | виделка, ложка, ніж — 178 мм |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Кількість функцій | 5 |
| Вага | 0,188 кг |
| Об'єм | 0,000270 куб.м |
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах. Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 220 ₴




