вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - HT-0542
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0542
| Тип | повнорозмірний |
|---|---|
| Інструменти | ніж; плоскогубці; качконоси; пила для дерева; кусачки для дротів; напилок двосторонній; відкривачка для пляшки; викрутка SL 5 мм; викрутка SL 3 мм; хрестова Ph; екстрактор для гачків; |
| Тип замка | Liner lock |
| Товщина ручки | 20 мм |
| Довжина леза ножа | 75 мм |
| Матеріал клинка | неіржавка сталь 420 |
| Довжина в складеному вигляді | 108 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Кількість функцій | 11 |
| Вага | 0,318 кг |
| Об'єм | 0,001599 куб.м |
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефоном, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.В разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





