
Фен технічний 2000 Вт, 2 режими, регулювання, 50-600 °C, 250-500 л/хв INTERTOOL WT-1020
1 150 ₴
- В наявності
- Код: WT-1020
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Фен технічний 2000 Вт, 2 режими, регулювання, 50-600 °C, 250-500 л/хв INTERTOOL WT-1020
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-1020
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
|---|---|
| Максимальна температура | 50-600 °С |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Повітряний потік | 250-500 л/хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 1,040 кг |
| Об'єм | 0,007169 куб.м |

Призначення
Фен технічний INTERTOOL WT-1030 — багатофункціональний інструмент, призначений не тільки для паяння, зварювання та розм'якшення пластмасових деталей, але й для зняття старої фарби, просушування важкодоступних місць і багато чого іншого.
Незамінний у холодну пору, коли необхідно розігріти замерзлі труби або двигун автомобіля, водночас він з успіхом замінює паяльну лампу.

Можливості
У моделі реалізовано регулятор температури від 50 до 600 °C для роботи з різними матеріалами. Ви можете самостійно контролювати температуру повітряного потоку, за допомогою коліщатка, розташованого на корпусі.
Наявність регулювання швидкості потоку повітря для вибору оптимального режиму роботи. Передбачені два положення:
- повітряний потік 250 л/хв із вибором температурного режиму 50-450OС
- повітряний потік 500 л/хв із вибором температурного режиму 90-600OC

Комфорт у роботі
Корпус фена ергономічної форми з невеликою вагою (0,8 кг) та чудовим балансуванням у руках для комфортної тривалої роботи.
Має ергономічну D-подібну ручку. Її особливість полягає в тому, що вона закриває пальці рук користувача та захищає від потрапляння вираженого струменя гарячого повітря й бризок розігрітого матеріалу.
Фен також можна використовувати в стаціонарному режимі, перпендикулярно виставивши його на рівній поверхні, що зручно для точкової роботи з деталями, трубами та ін.

Надійність
Виготовлений фен з ударостійкого пластику, стійкий до різного роду механічних пошкоджень.
Мережевий шнур прогумований і морозостійкий, на вході в інструмент посилений для захисту від переламування. Довжина 2 метри дає змогу комфортно працювати без подовжувачів.
- Ціна: 1 150 ₴


