
Пристрій зарядний для акумуляторів 6/12 В, 0-10 А, 6-120 А·год, з мікропроцесором INTERTOOL AT-3020
1 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: AT-3020
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ AT-3020
| Тип | з мікропроцесором |
|---|---|
| Особливості | захист від КЗ; захист від неправильного під'єднання; захист від перегрівання |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12 В |
| Постійний вихідний струм | 0-10 А |
| Ємність акумулятора | до 120 Ач |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,083 кг |
| Об'єм | 0,004488 куб.м |


Призначення
Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3020 керується мікропроцесором і підходить для всіх олив'яно-кислотних батарей: 6 В мотоциклів, 12 В автомобілів, а також для акумуляторів катерів, газонокосарок, гідроциклів, сільськогосподарської техніки, промислового та побутового обладнання.
|
Керування Кнопкою 6/12 В вибирається актуальна напруга акумулятора для коректного процесу заряджання. За допомогою регулятора сили струму вибирають необхідне значення. Регулятор струму обмежує максимальне значення сили струму в момент заряджання, у міру ступеня заряду акумулятора, пристрій автоматично знижує силу струму. Коли батарея повністю заряджена, амперметр вказує на нульове значення, а зарядний пристрій треба вимкнути від акумулятора, щоб запобігти перезаряджанню. |

Захист АКБ
Електронний захист від перегрівання, короткого замикання та неправильного під'єднання (зворотна полярність) вбережуть ваш акумулятор і зарядку від пошкоджень і зламання.

Удобство
Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми та зручну ручку для транспортування. Амперметр показує силу струму батареї для контролю процесу заряджання. Пристрій дуже простий у використанні, проте рекомендуємо заряджати в провітрюваному приміщенні та не залишати без нагляду на час заряджання.
- Ціна: 1 529 ₴



