
Газонокосарка акумуляторна з безщітковим двигуном 40 В (2х20В) 3500об 40 л, без ЗП АКБ INTERTOOL WT-9216
7 200 ₴
- В наявності
- Код: WT-9216
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
Газонокосарка акумуляторна з безщітковим двигуном 40 В (2х20В), 3500об/хв, ширина захоплення 370 мм, висота зрізу 25-75 мм, контейнер 40 л, без ЗП АКБ INTERTOOL WT-9216
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-9216
| Число обертів холостого ходу | 3500 об./хв |
|---|---|
| Напруга живлення | 40 (2 х 20) В |
| Гарантія | 3 роки |
| Ширина зрізу | 370 мм |
| Висота зрізу | 25-75 мм |
| Місткість травозбірника | 40 л |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Вага | 16,700 кг |
| Об'єм | 0,156195 куб.м |


Призначення
Газонокосарка акумуляторна серії STORM — надійний інструмент для коса трави та газону на середніх і малих за площею ділянках. Завдяки роботі на акумуляторах, компактним габаритам, невеликій вазі та мобільності стане вашим улюбленим садовим помічником. Вам більше не потрібно турбуватися про шнури та пошук розеток, газонокосарка забезпечує повну автономність без жодних обмежень. Працює від двох Li-Ion батарей однакової ємності.

Ефективна робота
Газонокосарка працює практично безшумно та забезпечує якісне виконання своїх функцій, обертаючи гострі та заточені леза зі сталі з частотою обертання 3500 обертів на хвилину. Ширина захоплення лез 370 мм, ви зможете скошити більше трави за один прохід, що неабияк збільшить продуктивність роботи.

Безщітковий двигун
Завдяки тому, що немає колектора, двигун показує ККД близький до 90%, тому що не має механічних втрат і менш схильний до зносу. Порівнюючи зі щітковими аналогами, безщіткова конструкція не схильна до перегрівання й іскріння. Висока енергоефективність дає змогу збільшити час роботи на одному заряді батареї до 50%.

Зручність користувача
Невеликі габарити та вага газонокосарки, ергономічний дизайн, складана ручка з можливістю регулювання положення висоти — все це робить вашу роботу легшою та комфортнішою.
Регулюйте висоту косіння, оптимально відповідну під довжину трави, завдяки зручному важільному регулятору з діапазоном значень висоти від 25 до 75 мм.
Травозбірник на 40 літрів з індикатором наповненості повідомить, коли потрібно розвантажити трави. Основна ручка з м'яким покриттям для комфортного захоплення в роботу як для правші, так і для лівші. Ручка на корпусі та на травозбірнику для зручного транспортування.

Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
Газонокосарка WT-9216 сумісна з акумуляторами та зарядними пристроями із серії STORM 20 V.
WT-0340 — Акумулятор 20 В, Li-ion, 2 А·год;
WT-0341 — Акумулятор 20 В, Li-ion, 4 А·год;
WT-0344 — Пристрій зарядний для акумуляторів Li-ion 20 В, струм заряду 2 А;
WT-0345 — Пристрій зарядний для акумуляторів Li-ion 20 В, струм заряду 4 А;
WT-0346 — Пристрій зарядний для акумуляторів Li-ion 20 В, струм заряду 4+4 А, два термінали заряджання.

- Ціна: 7 200 ₴




