
Колесо для компресора PT-0003/PT-0004/ PT-0007/PT-0013/PT-0014/PT-0021 INTERTOOL PT-9061
110 ₴
- В наявності
- Код: PT-9061
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Колесо для компресора PT-0003/PT-0004/PT-0007/PT-0013/PT-0014/PT-0021 INTERTOOL PT-9061
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-9061
| Діаметр зовнішній | 153 мм |
|---|---|
| Діаметр внутрішній | 12,5 мм |
| Сумісність | PT-0003; PT-0004; PT-0007; PT-0013; PT-0014; PT-0021; |
| Вага | 0,349 кг |
| Об'єм | 0,000749 куб.м |


Призначення
Колесо для компресора являє собою важливу деталь обладнання, спроєктовану для оптимальної роботи інструмента. Практично будь-який агрегат має колеса для транспортування, адже навіть невеликий компресор на 24 літри має масу приблизно 20 кг, а переміщати таку техніку в руках не дуже зручно та трудозадатно. У разі якщо оригінальні деталі пошкодилися або зносилися, вам не обійтися без додаткових одиниць.

Рекомендації
Підбирайте колесо для компресора з урахуванням ключових характеристик для забезпечення оптимальної функціональності вашого обладнання. Однорідний загальний діаметр і висота колеса гарантують легке та плавне пересування вздовж площини, запобігаючи небажаним нахилам через відмінності у висоті коліс.
Важливим аспектом є також внутрішній діаметр колеса, який має точно відповідати валу втулки вашого компресора. Ретельно підбирайте цей параметр для забезпечення надійного й безвідмовного з'єднання з обладнанням.

Міцність
Колесо виготовлене з високоякісного товстого пластику з погумованою шиною для кращої амортизації під час руху, воно забезпечує ефективне функціонування й довгий термін експлуатації обладнання.
- Ціна: 110 ₴


