
Органайзер 19,5" 495*255*160 мм, 22 ячейки INTERTOOL BX-4023
749 ₴
- В наявності
- Код: BX-4023
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Органайзер 19,5" 495*255*160 мм, 22 ячейки INTERTOOL BX-4023
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ BX-4023
| Розмір великого лотка | 140*110*60 мм |
|---|---|
| Кількість секцій | 22 шт. |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 495*255*160 мм |
| Розмір маленького лотка | 140*50*35 мм |
| Вага | 2,250 кг |
| Об'єм | 0,023415 куб.м |


Призначення
Вертикальний органайзер із безліччю різних відділень допоможе навести лад на робочому місці, вдома або в гаражі. Добре продумана містка конструкція спрощує зберігання й пошук невеликих речей, наприклад: кріпильних елементів, дрібної фурнітури, метизів, біжутерії, бісеру тощо.

Можливості
Органайзер виготовлений із міцного пластику та вміщує в себе 22 лотки: 8 великих (140 х 110 х 60 мм), 14 маленьких (140 х 50 х 35 мм).
Усередині кожного лотка розміщується знімна перегородка, що збільшує кількість камер зберігання до 44 шт.

Зручний
Прозорі стінки дають змогу побачити, що зберігається в лотках і спрощують процес пошуку. Зручні ручки допомагають висувати лотки, а обмежувачі на верхніх стінках комірок не дають їм випадати.
Органайзер призначений для стаціонарного використання та не займає багато місця. Завдяки отворам, розташованим на задній стінці, він легко кріпиться на стіну.
- Ціна: 749 ₴



