
Органайзер 10,5" 265*260*160 мм, 12 ячеек INTERTOOL BX-4024
440 ₴
- В наявності
- Код: BX-4024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Органайзер 10,5" 265*260*160 мм, 12 ячеек INTERTOOL BX-4024
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ BX-4024
| Розмір великого лотка | 140*110*60 мм |
|---|---|
| Кількість секцій | 12 ед. |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Габаритні розміри | 265*260*160 мм |
| Тип | вертикальний органайзер |
| Розмір маленького лотка | 140*50*35 мм |
| Вага | 1,367 кг |
| Об'єм | 0,013613 куб.м |


Призначення
Вертикальний органайзер із безліччю різних відділень допоможе навести лад на робочому місці, вдома або в гаражі. Добре продумана містка конструкція спрощує зберігання й пошук невеликих речей, наприклад: кріпильних елементів, дрібної фурнітури, метизів, біжутерії, бісеру тощо.

Можливості
Органайзер виготовлений із міцного пластику та вміщує 12 лотків: 4 великих (140 х 110 х 60 мм), 8 маленьких (140 х 50 х 35 мм).
Усередині кожного лотка розміщується знімна перегородка, що збільшує кількість камер зберігання до 24 шт.

Зручний
Прозорі стінки дають змогу побачити, що зберігається в лотках і спрощують процес пошуку. Зручні ручки допомагають висувати лотки, а обмежувачі на верхніх стінках комірок не дають їм випадати.
Органайзер призначений для стаціонарного використання та не займає багато місця. Завдяки отворам, розташованим на задній стінці, він легко кріпиться на стіну.
- Ціна: 440 ₴



