| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
Секатор садовий INTERTOOL FT-1000
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-1000
| Матеріал руків'я | пластикові з гумовими накладками |
|---|---|
| Матеріал леза | сталь |
| Довжина леза | 55 мм |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Максимальний діаметр різання | 10 мм |
| Вага |
0,120 кг |


Призначення
Садовий плоский секатор обладнаний пружинним механізмом, відкривається без додаткових зусиль із боку оператора. Ріже миттєво, в один натиск. Цей садовий інструмент стане незамінним в обрізанні чагарників, живої лози, кімнатних рослин і дрібних пагонів дерев.

Чистий зріз гілок
Лезо секатора гостре та легко заточується. Тонке, воно прекрасно підійде для обрізання гілок поблизу дула та у важкодоступних місцях. Різає чистий, не мм гілки. Завдяки плоскостійному ходу за типом ножиць, не травмує структуру дерева.

Зручний
Ручки садового секатора з прогумованими накладками лежать у руці, як влиті. Форма з упором під великий і вказівний пальці не дадуть змогу зісковзувати долоні та гарантують максимум комфорту в роботі.
Компактний, легкий і зручний, секатор ідеально підійде для жіночих рук.
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за допомогою зазначеного в контактах. Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 130 ₴




