вверхвниз

Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/980 APRO. 054560
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 054560
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
Код товару для замовлення телефоном!! - 054560
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/980 APRO
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/980 APRO
| Артикул | 899001 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальна частота, об/хв | 11 000 |
| Плавний пуск | Не має |
| Аналоги | 075041,075040,054562,054561,054563,075042,054565,063669,081495,077783 |
| Номінальна потужність | 980 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Матеріал | сталь/поліетилен |
| Діаметр | 8 мм |
| Вага, кг | 2,3 |
| Максимальна потужність | до 1080 Вт |
| Робоча потужність | 720 Вт |
| Захист від випадкового включення | Не має |

Компактність
Попри широкий спектр можливостей, цю болгарку можна без проблем тримати однією рукою. Ідеальний варіант для виконання побутових завдань.
Зручність
Ергономічний корпус і ручка, які є прогумованими, роблять використання КШМ максимально зручним. Ми зробили все, щоб Ви не втомлювалися, працюючи з цим інструментом.


Якість
Кожна деталь болгарки виготовлена з якісних матеріалів і витримує механічні пошкодження. Крім цього, корпус покритий спеціальним лаком, який захищає від корозії.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



