
Стіл розкладний для пікніка, риболовлі 120*60 мм + 4 стільці (комплект) вир-во AXXIS Польща ax-791
2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ax-791
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Допустиме навантаження на стіл | 80 кг |
| Кількість лавок | 4 шт. |
| Кількість осіб | 4 |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 70 мм |
| Висота в складеному вигляді | 630 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага столу | 5 кг |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
Стіл розкладний 120*60 для пікніка, риболовлі + 4 стільці (комплект) пр-во AXXIS Польща ax-791
Легкий і компактний розкладний алюмінієвий столик вирізняється високою міцністю і зручністю збирання. Завдяки регульованим ніжкам можна вибрати відповідну висоту: 55 см, 60 см або 70 см. Стільниця з ламінованого МДФ легко миється і стійка до механічних пошкоджень. Розмір стільниці в розкладеному стані: 120 см × 60 см.
До комплекту входять 4 складані табурети, здатні витримувати навантаження до 100 кг. Тканина, з яких зроблені сидіння, стійка до розтягнень і легко чиститься від забруднень.
Отвір у центрі стільниці дає змогу використовувати сонцезахисну парасольку, завдяки чому за столом можна створити комфортні умови навіть у спекотний сонячний день.
У складеному стані столик легко поміщається в багажнику навіть невеликого автомобіля, водночас усі 4 табурети складаються всередину столика, не вимагаючи додаткового простору.
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 2 200 ₴










