
Стіл для пікніка розкладний (з підсклянниками) 70х70х62 см. AXXIS Польща. Ax-1216
1 100 ₴
- В наявності
- Код: ax-1216
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS |
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Круглий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 2 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 380 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Висота в складеному вигляді | 700 мм |
Стіл для пікніка розкладний (з підсклянниками) 70х70х62 см. AXXIS Польща. Ax-1216
Стол туристический круглий – раскладной столик, которий пригодится на рибалке, на пикнике и в походе.
Легкий, крепкий и устойчивий, в сложенном виде занимает мало места. Для удобства есть отверстия под стакани или бутилки. Изготовлен из текстиля, имеет металлический каркас. Туристический стол поставляется в чехле, благодаря чему его очень удобно хранить и транспортировать.
Характеристики:
Столешница 70×70, висота 60 см, висота полки 23 см, размери полки 52×52, в столешнице 4 подстаканника, вес комплекта 2.4 кг. В сложенном виде в чехле 70×38×10 см.
Стол туристический круглий – раскладной столик, которий пригодится на рибалке, на пикнике и в походе.
Легкий, крепкий и устойчивий, в сложенном виде занимает мало места. Для удобства есть отверстия под стакани или бутилки. Изготовлен из текстиля, имеет металлический каркас. Туристический стол поставляется в чехле, благодаря чему его очень удобно хранить и транспортировать.
Характеристики:
Столешница 70×70, висота 60 см, висота полки 23 см, размери полки 52×52, в столешнице 4 подстаканника, вес комплекта 2.4 кг. В сложенном виде в чехле 70×38×10 см.
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 1 100 ₴





