вверхвниз

Крісло коропове посилене Rogue, Max 180kg (AXXIS Польща) ax-1282
4 290 ₴
- В наявності
- Код: ax-1282
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS ПОЛЬША |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 570 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 500 мм |
Код товару для замовлення по телефону!!! - ax-1282
(AXXIS Польща)
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴







