-10%Фен технічний 2000 Вт, 2 режими, 400-600 °C, 300-500 л/хв INTERTOOL DT-2416
550 ₴
495 ₴
- В наявності
- Код: DT-2416
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Фен технічний 2000 Вт, 2 режими, 400-600 °C, 300-500 л/хв INTERTOOL DT-2416
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2416
| Максимальна температура | 400-600 °C |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Витрата повітря | 300-500 л/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 0,900 кг |
| Об'єм | 0,006027 куб.м |
ОПИС
Ергономічний, продуктивний і потужний технічний фен INTERTOOL DT-2416 слугує пристроєм для термічної обробки різних виробів із різних матеріалів. Технічним феном можна робити паяння та формування пластику, розморожувати каналізаційні труби, видаляти фарбу та лаки з інших матеріалів та ін. В основу роботи фена входить можливість подавання великого потоку повітря заданої температури за одиницю часу.
Ця модель технічного фена потужністю 2000 Вт має досить скромні розміри. Для виконання відповідних робіт фен має 2 температурні режими та 2 режими швидкості потоку. Тобто в першому положенні кнопки пуску відбувається подавання повітря в 400 град за швидкості потоку 300 л/хв, а на другому положенні температура подавання повітря становить 600 град, а швидкість потоку — 500 л/хв. Фен постачається в картонному пакованні без додаткових насадок. Придбати насадки можна окремо — DT-2490.
- Ціна: 495 ₴



