
Фен технічний 2000 Вт, 3 режими, 60-600 °C, 300-500 л/хв INTERTOOL DT-2420
999 ₴
- В наявності
- Код: DT-2420
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Фен технічний 2000 Вт, 3 режими, 60-600 °C, 300-500 л/хв INTERTOOL DT-2420
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2420
| Максимальна температура | 60-600 °C |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Витрата повітря | 300-500 л/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 0,992 кг |
| Об'єм | 0,005940 куб.м |
ОПИС
Ергономічний, продуктивний і потужний технічний фен INTERTOOL DT-2420 слугує пристроєм для термічної обробки різних виробів із різних матеріалів. Технічним феном можна робити паяння та формування пластику, розморожувати каналізаційні труби, видаляти фарбу та лаки з інших матеріалів та ін. В основу роботи фена входить можливість подавання великого потоку повітря за одиницю часу за заданою температури.
Ця модель технічного фена потужністю 2000 Вт має досить компактні габарити. Фен має 3 температурні режими та 3 режими швидкості потоку для виконання різнопланових завдань. Температура повітряного потоку варіює в інтервалі від 60 до 600 град. Тоді як швидкість повітряного потоку коливається в інтервалі від 300 до 500 л/хв, що є дуже гарним показником для швидкого нагрівання необхідного предмета. Фен постачається в картонному пакованні без додаткових насадок.
Режими роботи:
- 1. Фен нагріває повітря до 400 град, а швидкість подавання повітря становить 300 л/хв.
- 2. Температура потоку досягає максимальної позначки 600 град, за об'єму повітряного потоку на 500 л/хв.
- 3. Температура повітря нагрівається до мінімального значення на 60 град, за максимального повітряного потоку.
- Ціна: 999 ₴


