
Дриль-шурупокрут електричний 320 Вт, 220 В, 0-750 об./хв, 0.8-10 мм, 10 Нм INTERTOOL DT-0103
900 ₴
- В наявності
- Код: DT-0103
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Дриль-шурупокрут електричний 320 Вт, 220 В, 0-750 об./хв, 0.8-10 мм, 10 Нм INTERTOOL DT-0103


Призначення
Електрошурупокрут чудово підходить для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах, для закручування та відкручування шурупів і гвинтів під час монтажних, оздоблювальних і будівельних робіт.

Продуктивність
Максимальний крутний момент становить 10 Нм, що дає змогу свердлити отвори до 20 мм у деревині пір'яними свердлами, до 10 мм у металі. Працює в режимі шурупокрута з максимальною швидкістю обертання до 750 об./хв, чого досить для виконання більшості повсякденних завдань.

Функціонал
Регулятор обертів у кнопці вмикання, у парі з обмежувачем моменту 20+1, забезпечують комфортну роботу з різними матеріалами. Зміна обладнання здійснюється без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному патрону. Діаметр патрона дає змогу працювати з обладнанням від 0,8 до 10 мм.

Удобство
Шурупокрут чудово збалансований, вирізняється малою вагою й компактними габаритами. Також зручність роботи забезпечується нековзною ручкою й вдало розміщеним перемикачем реверсу.

Комплектація
Шурупокрут мережевий
Інструкція
Гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0103
| Наявність реверсу | да |
|---|---|
| Крутний момент | 10 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 20 мм; сталь: 10 мм |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Швидкість обертання | 0-750 об/хв |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,530 кг |
| Об'єм |
0,004625 куб.м |
- Ціна: 900 ₴


