
Дриль ударний 550 Вт, 0-2800 об./хв, 1.5-13 мм, реверс, плавне регулювання INTERTOOL DT-0107
860 ₴
- В наявності
- Код: DT-0107
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Дриль ударний 550 Вт, 0-2800 об./хв, 1.5-13 мм, реверс, плавне регулювання INTERTOOL DT-0107


Призначення
Ударний дриль — один із найпопулярніших інструментів удома та в майстерні. Дриль DT-0107 чудово підійде для невеликих господарських робіт. Мала вага, компактний розмір дають змогу зручно працювати дриллю, зберігати та перевозити її без особливих проблем.

Продуктивність
Потужність двигуна 550 Вт розвиває швидкість обертання до 2800 об/хв і дає змогу свердлити отвори в різних матеріалах: дерево — 20 мм, сталь — 10 мм, цегла — 13 мм.
На дриль встановлений ключовий патрон, він надійно фіксує свердла з діаметром хвостовика від 1.5 до 13 мм і не дає їм провертатися, навіть у ударному режимі. Наявність удару дає змогу свердлити твердий матеріал: цегла, бетон, шлакоблок та ін.
Фіксатор кнопки вмикання дає змогу зафіксувати інструмент у безперервному режимі, що працює.
Зверху, над широкою кнопкою «пуск», розташовується кнопка «реверс» для зворотного обертання.
Завдяки регулюванню обертів дриллю можна свердлити різні матеріали, а також використовувати з різними насадками (корончасті свердла, трубчасті свердла по плитці, перові свердла та ін.)
Для свердління отворів потрібної довжини дриль комплектується обмежувачем глибини свердління.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0107
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Швидкість обертання | 0-2800 об./хв |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; цегла: 13мм; дерево: 20мм |
| Наявність реверсу | да |
| Патрон | 1,5-13 мм |
| Різь шпинделя | 1/2" х 20 UNF |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,820 кг |
| Об'єм | 0,005070 куб.м |
- Ціна: 860 ₴


