вверхвниз

Шліфмашина кутова 860 Вт, 11000 об./хв, діаметр кола 125 мм INTERTOOL DT-0267
1 198 ₴
- В наявності
- Код: DT-0267
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - DT-0267
Шліфмашина кутова 860 Вт, 11000 об./хв, діаметр кола 125 мм INTERTOOL DT-0267

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0267
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,265 кг |
| Об'єм | 0,005577 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴


