
Пилосос будівельний 20 л, 1400 Вт INTERTOOL DT-1020
2 200 ₴
- В наявності
- Код: DT-1020
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Код товару для замовлення по телефону!!! - DT-1020
Пилосос будівельний 20 л, 1400 Вт INTERTOOL DT-1020

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1020
| Застосування | Для сухого та вологого прибирання |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Інше | макс. потужність електроінструменту, що під'єднується до 1000 Вт |
| Об'єм резервуара | 20 л |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Діаметр шланга | 35 мм |
| Довжина шланга | 1.5 м |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 12 мес. |
| Робоче розрідження | 15 кПа |
| Вага | 6,500 кг |
| Об'єм | 0,050700 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

