
Дриль електричний 500 Вт, 0-2400 об./хв, 0.8-10 мм, швидкозатискний патрон, реверс INTERTOOL WT-0115
1 300 ₴
- В наявності
- Код: WT-0115
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - WT-0115
Дриль електричний 500 Вт, 0-2400 об./хв, 0.8-10 мм, швидкозатискний патрон, реверс INTERTOOL WT-0115

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0115
| Число обертів холостого ходу | 0-2400 об./хв |
|---|---|
| Швидкозатискний патрон | 0.8-10 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево: 25мм |
| Різь шпинделя | 3/8" х 24 UNF |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 3 роки |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Вага | 1,750 кг |
| Об'єм | 0,006466 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

