
Шліфмашина ексцентрикова, 480 Вт, 4000-14000 об./хв, 125 мм, хід ексцентрика 23 мм INTERTOOL WT-0542
1 485 ₴
- В наявності
- Код: WT-0542
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Шліфмашина ексцентрикова, 480 Вт, 4000-14000 об./хв, 125 мм, хід ексцентрика 2.3 мм INTERTOOL WT-0542
ОПИС
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина чудово підходить для опоряджувальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (зокрема увігнуті, округлі тощо). Ідеально підійде для фінішного, тонкого зачищення.
Цією шліфмашинкою Ви можете шліфувати різні типи поверхонь завдяки регулятору швидкості (числа обертів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Додаткова ручка покращує захоплення й дає змогу контролювати кожен міліметр оброблення.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина не займає багато місця, а зручний сучасний дизайн і мала вага дають змогу комфортно тримати її в руці та не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості
- Продуктивна та потужна (480 Вт)
- Зручна, легка та проста у використанні
- Пилозбірник підвищує комфорт у роботі
- Підходить для тонкого оброблення
- Легко замінити шліфувальний круг, підошва з липучкою (125 мм)
- Можна під'єднати до будівельного пилососа
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Мішок для збирання пилу
Інструкція
Гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0542
| Число обертів холостого ходу | 4000-14000 об/хв |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Діаметр платформи | 125 мм |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Гарантія | 3 роки |
| Ексцентрисикет | 2,3 мм |
| Вага | 2,400 кг |
| Об'єм | 0,007657 куб.м |
- Ціна: 1 485 ₴



