-7%Насос вакуумний 12 В для відкачування масла та дизельного палива INTERTOOL AC-0006
609 ₴
569 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC-0006
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | AC-0006 |
| Стан | Новий |
Насос вакуумний 12 В для відкачування масла та дизельного палива INTERTOOL AC-0006
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ AC-0006
| Стартовий струм | 5 А |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Продуктивність | 7,0 л/хв |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип | вакуумний насос роторного типу |
| Вага | 0,890 кг |
| Об'єм | 0,003413 куб.м |


Призначення
Вакуумний насос призначений для домашніх майстрів і автолюбителів, які полюбляють лагодити техніку власними руками. Використовується для відкачування моторного чи трансмісійного мастила, а також дизельного палива із автомобілів, мотоциклів, катерів, фургонів, вантажівок, тракторів, генераторів та іншої техніки. Для роботи не потребує жодних додаткових інструментів і нічого не потрібно розбирати, дуже простий в експлуатації.

Легка заміна мастила
Для підключення до акумулятора в комплекті поставки передбачені контактні затискачі. Робоча напруга 12 В. Роторний механізм насоса не призначений для перекачування води, адже для його змащення використовується паливо і мастило, що перекачується.
Максимальна продуктивність вакуумного насоса для дизельного палива становить 6-7 л/хв., а для моторного мастила - 0,8-1,0 л/хв., оскільки показник залежить від в'язкості рідини.

Робочі параметри
- Вхідний штуцер - 10 мм
- Вихідний штуцер - 10 мм
- Максимальний підйом всмоктувальної магістралі - 70 см
- Рівень шуму - 70 дБ

Особливості експлуатації
- Не працюйте насосом під час роботи двигуна
- Температура моторного мастила для перекачування має бути 40-60 °С
- Не використовуйте насос для перекачування гасу, парафіну, бензину та інших легкозаймистих рідин.
- Ціна: 569 ₴







