вверхвниз

Аерограф міні з набором аксесуарів INTERTOOL PT-1503
350 ₴
- В наявності
- Код: PT-1503
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Комплект |
Код товару для замовлення по телефону!!! - PT-1503
Аерограф міні з набором аксесуарів INTERTOOL PT-1503
ОПИС
Мініаерограф із набором аксесуарів INTERTOOL PT-1503 використовується для створення графіки, ілюстрацій, а також інших художніх зображень. Діаметр форсунки дорівнює 0,3 мм. Робочий тиск PT-1503 становить 1-3,5 атм, витрата повітря — до 60 л/хв. До комплекту постачання входять: два бачки (об'ємом 60 мл), шланг (довгий 1,5 м, діаметром 6-8 мм).
Особливості
Два бачка;
Шланг 1,5 м;
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1503
| Гарантія | 12 мес. |
|---|---|
| Робочий тиск | 1-3.5 бар |
| Діаметр форсунки | 0.3 мм |
| Витрата повітря | до 60 л/хв |
| Кількість бачків | 2 ед. |
| Об'єм бачка | 60 мл |
| Розташування бачка | спідній |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Довжина шланга | 1.5 м |
| Вага | 0,370 кг |
| Об'єм | 0,001045 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




