-3%Пальник газовий туристичний із захистом від вітру INTERTOOL GS-0011
350 ₴
340 ₴
- В наявності
- Код: GS-0011
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| З'єднання балона | Клямка |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
Пальник газовий туристичний із захистом від вітру INTERTOOL GS-0011

Портативний газовий пальник-плитка стане в пригоді під час походів, на риболовлі або просто для відпочинку на природі. З її допомогою ви швидко закип'ятіть воду, приготуєте їжу та ін. У воєнний час виручить, коли немає газопостачання або електрики, також може використовуватися як джерело тепла — працює до 10 годин на середньому вогні. Вона повністю автономна, для роботи використовуються звичайні газові балони з цанговим з'єднанням.

Легка конструкція
Плитка повністю виготовлена з металу, пелюстки проти вітру з неіржавкої сталі, тому пальник можна використовувати в найскладніших погодних умовах. Полум'я стабільне навіть під дощем і вітром.
Мала вага пальника та невеликі розміри дають змогу зручно брати його із собою в тривалі піші походи. Ніжки та вітрозахист компактно складаються, а важить пальник без балона та паковання, всього 0,47 кг. У польових умовах її важливість складно переоцінити, адже вам не потрібно шукати сухі дрова, сірники, папір для розведення багаття, щоб приготувати або розігріти їжу.

Зручна у використанні
Наявність плавного регулятора полум'я дає змогу вибрати оптимальний режим роботи та зменшити витрату газу. Крім цього, для розпалювання полум'я вам не знадобляться сірники або запальничка, пальник забезпечений п'єзопідпалом — досить відкрити кран і натиснути на важіль.
Плитка туристична має міцну основу під каструлі та витримує ємності до 10 кг.
Максимальна витрата газу — 150 г/год, отже, цангового балона 220 г має вистачити на 2 години безперервної роботи.

Продумана до дрібниць
Для зручнішого транспортування передбачений тканинний чохол. Пальник компактно складається й не займає багато місця в рюкзаку або сумці. Поставити пальник можна на будь-яку поверхню, три складані ніжки з упором для більшої стійкості.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GS-0011
| Висота | 85/120 мм |
|---|---|
| Діаметр | 200/130 мм |
| Займання | п'єзоелектричний підпал |
| Витрата палива | 100-150 г/год |
| Паливо | пропан/бутан у цангових балонах |
| Температура полум'я | 700 °С |
| Комплектація | плитка, чехол |
| Вага | 0,483 кг |
| Об'єм | 0,003000 куб.м |
Щоб замовити запчастини, Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах. Ми з задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.В разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 340 ₴





