Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Код товару для замовлення по телефону!!! - PT-1603
Степлер пневматичний під цвяхи INTERTOOL PT-1603
ОПИС
INTERTOOL PT-1603 — пневматичний степлер під цвяхи, який можна використовувати в різних типах будівельних та опоряджувальних робіт. РТ-1603 призначений для роботи з цвяхами заввишки від 16 до 50 мм. Обладнаний прогумованою ручкою, яка не втомлює руку та сприяє тривалій та якісній роботі з апаратом. Одними з його головних переваг є механізм швидкого завантаження скоб і можливість регулювання напрямку викидання повітря. Цей степлер має зручний, ергономічний дизайн — працювати з ним ефективно, і водночас комфортно.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1603
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
|---|---|
| Покриття ручки | гума |
| Робочий тиск | до 7 атм |
| Висота цвяха | 15-50 мм |
| Витрата повітря | 0,4 л/ цвяхи |
| Сумісність | цвяхи |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,910 кг |
| Об'єм | 0,005460 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


