
Ножівка для дерева 400 мм із гартованим зубом, 3-а заточування 11 зу зб.x1" INTERTOOL HT-3161
199 ₴
- В наявності
- Код: HT-3161
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Ножівка для дерева 400 мм із гартованим зубом, 3-а заточування 11 зуб.x1" INTERTOOL HT-3161
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3161
| Застосування | для дерева |
|---|---|
| Довжина: | 400 мм |
| Кількість зубів | 11x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Матеріал руків'я | високоміцний пластик із гумовими накладками |
| Вага | 0,500 кг |
| Об'єм | 0,001661 куб.м |
ОПИС
Ножівка для дерева INTERTOOL HT-3161 виготовлена з високоякісної сталі твердістю 55 HRC. Щільне потовщене полотно забезпечує підвищену точність пиляння. Довжина робочої поверхні — 400 мм. Калені зубці (11 зубців x 1 дюйм) особливої форми з потрійним заточуванням забезпечують швидке різання в обидві сторони — як уперед, так і на себе. Ножівка обладнана зручною ручкою з високоміцного пластику з накладками з термопластичної гуми. Форма ручки дає змогу відкладати кути 45° і 90°. Така ножівка чудово підійде для поперечного розпилювання дощок і брусків, матеріалів із фанери, ДВП, ДСП, плінтусів, найкращиків та ін.
Особливості
Калені зубці, не вимагають заточування;
Щільне потовщене полотно забезпечує підвищену точність пиляння.
Ручка з високоміцного пластику з накладками з термопластичної гуми;
Форма ручки дає змогу відкладати кути 45° і 90°;
Столярний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
- Ціна: 199 ₴


