
Хомут пластиковий 3,6*200 мм (100 шт./пач.), чорний INTERTOOL TC-3621
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: TC-3621
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Хомут пластиковий 3,6*200 мм (100 шт./пач.), чорний INTERTOOL TC-3621
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ TC-3621
| Довжина: | 200 мм |
|---|---|
| Ширина | 3,6 мм |
| Колір | чорний |
| Кількість в пачці | 100 од. |
| Вага | 0,080 кг |
| Об'єм | 0,000240 куб.м |
Щоб замовити запчастини КрАЗ,МАЗ, КАМАЗ Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах. Ми з задоволенням коригуємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і точковим окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 55 ₴


