Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Код товару для замовлення по телефону!!! - SDM-3840
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDM-3840
| Тип | SDS MAX |
|---|---|
| Діаметр бура | 38 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Тип наконечника | QUADRO, подвійна канелюра кріплення |
| Тип сталі | 40 Cr |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 — тіло бура; 90 — наконечник HRC |
| Вага | 1,300 кг |
| Об'єм | 0,000784 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


