
Скоба гартована 6 мм, пак. 1000 шт., ширина 11,3 мм, переріз 0,70 мм INTERTOOL RT-0126
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: RT-0126
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
Код товару для замовлення по телефону!!! - RT-0126
Скоба гартована 6 мм, пак. 1000 шт., ширина 11,3 мм, переріз 0,70 мм INTERTOOL RT-0126
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0126
| Висота скоби | 6 мм |
|---|---|
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Переріз скоби | 0.7 мм |
| Сумісність | RT-0102, RT-0103, RT-0104, RT-0120, RT-0201 |
| Кількість в пачці | 1000 од. |
| Вага | 0,060 кг |
| Об'єм | 0,000064 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴

