вверхвниз

Набір біт TORX 1/2" T20-T60, 100 мм, S2, STORM INTERTOOL ET-8401
999 ₴
- В наявності
- Код: ET-8401
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - ET-8401
Набір біт TORX 1/2" T20-T60, 100 мм, S2, STORM INTERTOOL ET-8401

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-8401
| Матеріал виготовлення | Сталь S2 |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість одиниць у наборі | 9 ед. |
| Тип | TORX у тримачі |
| Торкс | T20-T60 |
| Довжина шестигранника | 100 мм |
| Вага | 1,335 кг |
| Об'єм | 0,001951 куб.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



