
Гілкоріз штанговий під телескопічну ручку 2,4 м HT-3112 INTERTOOL HT-3111
396 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT-3111
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
Гілкоріз штанговий під телескопічну ручку 2,4 м HT-3112 INTERTOOL HT-3111


Можливості
Цей універсальний інструмент містить у собі сучкоріз і ніжку для дерева. Призначений для спилювання гілок, пагонів, формування крони дерев, а також для обрізання сухих гілок у важкодоступних місцях і на великій висоті. Використовується разом із телескопічною ручкою INTERTOOL HT-3112.

Ефективна робота
Лезо сучкорізу з унікальною геометрією, лінія зрізу виходить рівною й не травмує дерева. Зручно заготовлювати черевички або обрізати молоді пагони.
Пила висоторіза ріже чисто та не заминає волока, призначена спеціально для спила на великих відстанях. Вигнута форма забезпечить повне захоплення гілки. Форма та розташування зубців дають змогу легко проходити деревину без небезпеки зігнутися або зламатися.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3111
| Діаметр захоплення | 25 мм |
|---|---|
| Довжина леза | 325 мм |
| Вага | 0,864 кг |
| Об'єм | 0,003872 куб.м |
Щоб замовити Вам досить буде оформити електронну заявку на цій сторінці або зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером, зазначеним у контактах.Ми із задоволенням приділяємо Вам додаткову консультацію наших фахівців і уточним окремі деталі Вашого замовлення.У разі, коли ремонт Вашого автомобіля вимагає заміни тієї запчастини, яка з певних причин не має на складі або в нашому інтернет-магазині, то Ви можете залишити заявку на купівлю, а ми так само зробите все, що від нас залежить, щоб ви змогли отримати потрібну автозапчастину. Доставка в будь-яку точку України.
- Ціна: 396 ₴



