
Пензель флейцовий 90x17,5x50 мм INTERTOOL KT-1090
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: KT-1090
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Код товару для замовлення по телефону!!! - KT-1090
Пензель флейцовий 90x17,5x50 мм INTERTOOL KT-1090
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-1090
| Ширина | 90 мм |
|---|---|
| Довжина: | 50 мм |
| Товщина | 17,5 мм |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал руків'я | деревина |
| Вага | 0,100 кг |
| Об'єм | 0,000403 куб.м |
ОПИС
Пензель флейцовий INTERTOOL KT-1090 призначений для проведення малярних робіт усередині та зовні приміщення; для розгладження попередньо нанесеного лакофарбового покриття. Ворс пензля виготовлений із натуральної щетини, хімічно стійкий до різних агресивних речовин. Якість проклеювання та фіксації робочої частини попереджає "витягування" волосків, забезпечує акуратні мазки та істотно скорочує витрату матеріалів. Ширина — 90 мм, товщина — 17,5 мм і довжина — 50 мм робочої частини кисті, дає змогу обробляти великі за площею поверхні.
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

